orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Pracownik produkcji

Jesteśmy drukarnią sitodrukową specjalizującą się w druku na panelach kontrolnych i płytach czołowych dla liderów branży AGD oraz Automotive.

 

Masz dobry wzrok i poważnie podchodzisz do swoich obowiązków? Łatwo nawiązujesz relacje w zespole? Jesteś gotowy na nabycie unikalnych umiejętności?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to czekamy właśnie na Ciebie!

O ofercie

Firma GRAFFITI STUDIO rozpoczęła działalność w roku 2001. Początkowo, jako agencja reklamowa, działaliśmy na lokalnym rynku w zakresie małej poligrafii i reklamy. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze maszyny drukujące oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi klientów w kolejnych latach ugruntowaliśmy pozycję firmy na polskim rynku.
Nasza firma specjalizuje się w zakresie nadruku na tworzywach oraz produkcji elementów estetycznych dla branży AGD i RTV oraz Automotive.

 

Wraz z rozwojem parku maszynowego w obszarze drukarni sitodrukowej szukamy osób chętnych do pracy, którzy w wyniku szkoleń, przechodząc przez poszczególne etapy zaawansowania staną się ekspertami w dziedzinie sitodruku oraz w przyszłości będą w stanie szkolić nowych pracowników i rozwijać w/w dział.

MIEJSCE PRACY
Jaworzno Byczyna
System pracy
Trzyzmianowy
Wynagrodzenie
Wynagrodzenie opieramy o autorski system punktacji, który odzwierciedla Twoje umiejętności nabyte podczas pracy z naszymi specjalistami.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam quam eros, vestibulum rhoncus congue eu, tincidunt posuere est. Nullam non erat pretium, blandit enim ac, pulvinar quam. Morbi rutrum aliquam massa cursus aliquet. Vestibulum lacus purus, molestie ac ipsum et, viverra sagittis augue. Duis eu aliquet mauris, nec porttitor orci.

Marcin
Pracownik produkcji