orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Płyty czołowe i panele kontrolne

Panele kontrolne

Panele kontrolne znajdują się na wszystkich urządzeniach elektronicznych i elektrotechnicznych. Pojawiają się one między innymi na sprzętach z branży RTV, AGD czy Automotive. Z ich pomocą można sterować urządzeniami. Druk paneli kontrolnych wymaga odpowiedniej precyzji, ponieważ powinien spełniać zarówno walory estetyczne, jak i funkcje użytkowe.

Płyty czołowe

Płyty czołowe są wykonane z materiałów samoprzylepnych, które wyróżniają się wysoką trwałością. Jest to szczególnie ważne, ponieważ ten element stanowi interfejs urządzeń codziennego użytku lub stosowanego w przemyśle. Płyty czołowe to pierwszy element, z którym styka się użytkownik. Dlatego tak ważna jest wysoka jakość druku oraz zastosowanie wytrzymałych materiałów.

Panele membranowe

Panele membranowe, czyli panel sterujący w wersji podstawowej. Nie mają ruchomych elementów. Jesteśmy w stanie dostosować druk paneli membranowych do potrzeb klientów pod względem kształtu oraz koloru. Ponadto niektóre elementy mogą być pokryte farbą matową lub posiadać dodatkowe uszlachetnienia. Nowoczesny druk paneli membranowych umożliwia również uwzględnienie tłoczeń i uwypukleń.