orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Graffiti od 2001 roku

Twój partner biznesowy w Polsce i na świecie.

Wyspecjalizowana drukarnia sitodrukowa

Realizujemy zamówienia naszych klientów na najwyższym poziomie, dbając o estetykę, jakość oraz precyzję. Ciągły rozwój pozwolił nam na rozbudowanie infrastruktury, a inwestowanie w zasoby ludzkie umożliwia wykonywanie zleceń zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Dzięki temu obsługujemy klientów z różnych branż przemysłowych na terenie całej Europy.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na kompleksową realizację procesów związanych z drukiem bezpośrednio na produkcie. Dostosujemy zasady współpracy do indywidualnych potrzeb klienta, a naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa ciągłości łańcucha dostaw.

NASZA MISJA

Jakość. Precyzja. Profesjonalizm.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług umożliwiamy utrzymanie standardów dla naszych klientów. Naszym celem jest stabilna, długofalowa współpraca, która opiera się na produktach wyróżniających się precyzją oraz nienaganną estetyką.

 

Korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań i narzędzi, dzięki którym realizujemy Politykę Jakości. Jej podstawą jest nieustannie doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015.

Historia Graffiti

2011-2023

Ten okres okazał się dla nas rewolucyjny. Od tego momentu współtworzymy z firmą Etisoft Sp. z o.o. grupę o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Oferujemy klientom kompleksową obsługę, która obejmuje: projekt, dobór odpowiednich materiałów i technologii oraz realizację zgodnie z normami ISO.

2011-2023

Ten okres okazał się dla nas rewolucyjny. Od tego momentu współtworzymy z firmą Etisoft Sp. z o.o. grupę o wszechstronnych możliwościach produkcyjnych. Oferujemy klientom kompleksową obsługę, która obejmuje: projekt, dobór odpowiednich materiałów i technologii oraz realizację zgodnie z normami ISO.

2005-2010

Kolejnym kamieniem milowym była inwestycja w park maszyn od 2005 roku. Dzięki temu rozszerzyliśmy ofertę o nadruki na tworzywach oraz produkcję paneli kontrolnych dla branży AGD i RTV. Dzisiaj jest to nasza główna gałąź działalności.

2001-2004

Pierwsze kroki stawialiśmy jako agencja reklamowa na rynku lokalnym.
Od początku naszym celem było spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów. Dlatego rozpoczęliśmy inwestycję w nowoczesne techniki druku cyfrowego, co pozwoliło nam sięgać po więcej oraz ugruntować pozycję na polskim rynku.

NASZA POLITYKA ZINTEGROWANYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

Nowy synonim jakości i precyzji

Naszym celem jest rozwój jakości naszych produktów oraz profesjonalna i rzetelna obsługa. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszej firmy, pracowników, a także wdrażanych technologii.

droga do nowoczesnych technologii

Współpraca z ETISOFT

Od 2011 roku tworzymy z firmą Etisoft Sp. z o.o. grupę, która spełnia wszelkie oczekiwania klientów związane z jakością oraz wszechstronnością. Dzięki temu zapewniamy doświadczenie wykwalifikowanego zespołu oraz najnowocześniejszych urządzeń poligraficznych.

 

W efekcie nasi klienci otrzymują gwarancję profesjonalizmu, a także zachowania najwyższych standardów zgodnych z normami ISO. Wszechstronna działalność produkcyjna umożliwia nam również dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta.