orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Etykiety i oznaczenia

Etykiety produktowe

Etykieta produktowa z podstawowymi informacjami pozwalającymi na identyfikację produktu. Zawiera między innymi: nazwę producenta i produktu, logo, skład, datę produkcji i/lub ważności, kod kreskowy. Umożliwiamy druk kolorowy lub wykonujemy etykietę opisową.

Etykiety energetyczne

Etykiety energetyczne to obowiązkowe oznakowanie unijne, które pojawia się na wszystkich urządzeniach elektrycznych. Ich celem jest zwiększenie świadomości klientów na temat zużycia energii elektrycznej konkretnego produktu.

Etykiety informacyjne

Etykiety informacyjne muszą być przede wszystkim czytelne i przekazywać dane w jasny sposób. Ich przewagą jest możliwość prostego montażu poprzez naklejenie, zawieszenie lub wszycie. Nasze etykiety informacyjne są dostosowane do różnych powierzchni oraz produktów o nieregularnych kształtach. Dodatkowo mają warstwę samoprzylepną, co jest dużym udogodnieniem.

Oznaczenia palet i pojemników

Dobra organizacja to podstawa w przypadku rozbudowanych magazynów, archiwum dokumentów oraz firmach logistycznych. Oznaczenia palet i pojemników pomogą Ci zachować porządek, a także szybko odnaleźć potrzebne rzeczy wśród licznych regałów. Mogą mieć formę samoprzylepnych etykiet z unikatowym numerem. Sprawdzą się w przypadku opakowań wielokrotnego użytku.

Oznaczenia półek i regałów

Oznaczenia półek i regałów pomogą Ci w organizacji przestrzeni magazynowej. Dzięki nim
z łatwością znajdziesz lokalizację konkretnego produktu. Prawidłowe rozmieszczenie elementów umożliwi bezproblemowy odczyt kodów kreskowych. Oznaczenia półek
i regałów mają formę samoprzylepnych naklejek, które są bardzo proste w montażu.

Etykiety marketingowe

Etykiety marketingowe mają przede wszystkim przekazywać najważniejsze informacje
i zachęcać do wyboru określonego produktu. Dlatego dajemy Ci możliwość określenia dowolnego kształtu, koloru czy dodatkowych elementów. Zadbamy o opracowanie wysokiej jakości etykiet marketingowych, które będą wyróżniały się wytrzymałością oraz czytelnością.

Etykiety Logistyczne

Etykiety logistyczne służą do umieszczenia informacji, które pozwalają na łatwą identyfikację towarów na rynku międzynarodowym. Dlatego znajdują się na nich takie informacje jak: identyfikacja produktu, identyfikacja producenta, identyfikacja dystrybutora oraz inne niezbędne dane. Jeżeli zdecydujesz się na etykiety logistyczne z Graffiti, możesz być pewny, że otrzymasz etykietę zgodną ze standaryzacją EAN.

Etykiety ostrzegawcze

Etykiety ostrzegawcze mają szerokie zastosowanie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz oznaczenia dedykowane branży transportowej, sprzedaży detalicznej czy administracji. Wprowadzamy także oznakowania spełniające standardy BHP. Wykonamy dla Ciebie etykiety ostrzegawcze przeznaczone na urządzenia, maszyny czy sprzęt techniczny.

Etykiety inwentarzowe

Etykiety inwentarzowe służą do oznaczenia środków trwałych. Pomogą Ci między innymi
w takich sytuacjach jak: zabezpieczenie majątku, okresowa inwentaryzacja.
Etykiety inwentarzowe są stosowane w różnych branżach między innymi: przemyśle, budownictwie czy administracji. Wykonamy dla Ciebie etykiety inwentarzowe, które pomogą w kontrolowaniu faktycznego stanu rzeczowych i pieniężnych składników majątkowych.

Etykiety adresowe

Przedsiębiorstwa i organizacje, które stają przed wyzwaniem wysyłania wielu przesyłek w krótkim czasie, mogą wprowadzić do swojej firmy etykiety adresowe. Dzięki nim można usprawnić prace cykliczne wykonywane przez pracowników administracji czy firm logistycznych. Nasze etykiety adresowe pomogą Ci w usprawnieniu pracy oraz zachowaniu wysokich standardów estetycznych korespondencji.

Oznaczenia jakościowe

Oznaczenia jakościowe powinny znajdować się na każdym produkcie w formie dedykowanego symbolu. Dzięki temu konsumenci mają szansę na świadome zakupy oraz wybór najlepszego z dostępnych rozwiązań. Oznaczenia jakościowe są częścią międzynarodowego systemu, który narzuca dyrektywa Komisji Europejskiej 1400/2002. W naszej ofercie znajdziesz produkty spełniające wszelkie standardy prawne.

Oznaczenia BHP

Oznaczenia BHP dotyczące ochrony i higieny pracy są wymagane we wszystkich miejscach pracy. Nasza oferta obejmuje ustandaryzowane znaki ostrzegawcze, informacyjne oraz tablice wymagane przez obowiązujące normy prawne. Wśród nich znajdziesz oznaczenia ochrony przeciwpożarowej, drogi ewakuacyjnej czy instrukcję BHP.

Oznaczenia maszyn i urządzeń

Oznaczenia maszyn i urządzeń mają szerokie zastosowanie w różnych branżach. Znajdują się na halach produkcyjnych, w magazynach lub biurach. Mogą mieć różne kształty i rozmiary. Ostatecznie oznaczenia maszyn i urządzeń są dobierane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Każde z nich musi być jednak czytelne i odporne na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania spełniające te kryteria.

Więcej informacji

Druk etykiet przemysłowych to aktualnie duże wyzwanie ze względu na dynamicznie rozwijającą się gospodarkę światową. Obejmują one nie tylko standardowy kod kreskowy, ale również wiele innych elementów, które wymagają wysokiej jakości, precyzyjnej techniki nadruku oraz wykrawania. Druk etykiet samoprzylepnych i papierowych kierujemy przede wszystkim do firm przemysłowych.

 

Specjalizujemy się w zakresie nadruku na tworzywach i produkcji elementów estetycznych dla branży AGD i RTV oraz Automotive. Graffiti to nie tylko drukarnia etykiet samoprzylepnych czy papierowych, ale przede wszystkim kompleksowe usługi sitodruku dla firm przemysłowych.

Jesteśmy  zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę zamówień na wydruk etykiet samoprzylepnych dla branży przemysłowej. Znamy wymagania branż, z którymi współpracujemy na co dzień. Mamy wiedzę na temat obowiązujących przepisów i norm, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wydruk etykiet przemysłowych na najwyższym poziomie.

Możesz mieć pewność, że nasze produkty spełnią wymogi Twojego projektu. Jesteśmy ekspertami w branży AGD i RTV, a także Automotive, ale realizujemy wydruk etykiet samoprzylepnych oraz oznaczeń również dla firm z obszaru:

 • produkcji kosmetyków,
 • sprzedaży detalicznej,
 • chemii i laboratoriów diagnostycznych,
 • logistyki i spedycji.

Zapewniamy druk etykiet przemysłowych przeznaczonych nie tylko na produkty, ale również wyposażenie biur, hal produkcyjnych czy magazynów. Dodatkowo zapewniamy etykiety samoprzylepne, które sprawdzają się na każdym etapie procesu produkcyjnego. Drukujemy wysokiej jakości oznaczenia na regały, pojemniki czy stanowiska pracy.

 

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych, papierowych oraz oznaczeń zapewni Ci produkty spełniające różne funkcje. Każdy z nich jest dostosowany do wymagań, a nowoczesny park maszynowy pomaga nam w zapewnianiu najwyższej jakości druku. Etykiety przemysłowe pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną, dlatego dbamy przede wszystkim o czytelność etykiet samoprzylepnych i papierowych, trwałość oraz odporność na uszkodzenia.

 

Za naszymi działaniami stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności z obszaru sitodruku. W połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym zyskujemy najwyższą jakość oraz precyzję, dzięki którym spełniamy oczekiwania naszych klientów. Wydruk etykiet samoprzylepnych w Graffiti to gwarancja terminowości oraz ciągłości produkcji. Co ważne, za tymi słowami kryją się również kwalifikacje potwierdzone licznymi certyfikatami.

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych, papierowych oraz oznaczeń oferuje szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się nie tylko druki przemysłowe, ale również oznaczenia i elementy służące do znakowania. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat dostępnych produktów.

 

 • Etykiety produktowe zawierają podstawowe informacje o towarze takie jak: producent, logo, kod kreskowy czy data produkcji. Oferujemy druk etykiet bezpośrednio na produkt lub opakowanie.
 • Etykiety marketingowe odpowiadają za przekazywanie najważniejszych informacji w sposób atrakcyjny dla potencjalnego klienta. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych zapewnia produkty, które po oderwaniu nie pozostawiają śladów kleju.
 • Etykiety energetyczne informują o zużyciu energii elektrycznej przez konkretny produkt. Dzięki temu konsumenci mogą porównać ze sobą kilka urządzeń i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.
 • Etykiety logistyczne zawierają dane umożliwiające identyfikację przesyłek i jednostek logistycznych. Zapewniamy druk etykiet papierowych oraz foliowych.
 • Etykiety ostrzegawcze mają za zadanie ograniczenie ryzyka niebezpieczeństwa, które mogą pojawić się w wyniku nieodpowiedniego użytkowania.
 • Etykiety informacyjne zawierają najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, montażu czy zachowania w przypadku awarii. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych dla przemysłu oferuje kolorowy nadruk w formie tekstu, grafik czy piktogramów dostosowanych do specyfiki branży. Zapewniamy druk etykiet przemysłowych w formie: wszywek, zszywek czy etykiet samoprzylepnych.
 • Druk etykiet samoprzylepnych obejmują również etykiety inwentarzowe do oznaczania środków trwałych. Dzięki nim sprawniej zbierzesz niezbędne dane w trakcie inwentaryzacji.
 • Etykiety adresowe sprawdzą się w administracjach i biurach. Pomogą Ci w usprawnieniu procesu adresowania paczek, przesyłek oraz listów.
 • Druk etykiet samoprzylepnych jest niezbędny również w całym łańcuchu dostaw. Umożliwiają one identyfikację produktów, półproduktów czy komponentów na etapie produkcji lub transportu. Etykiety identyfikacyjne pomogą podnieść jakość procesów zachodzących w firmie oraz organizację działań związanych z obsługą reklamacji.

 

 • Oznaczenia palet i pojemników sprawdzą się w przypadku przedmiotów wielokrotnego użytku w firmach produkcyjnych i logistycznych. Zapewniamy wydruk etykiet samoprzylepnych oraz papierowych, które zawierają: kod kreskowy lub 2D. Dodatkowo są to produkty odporne na czynniki zewnętrzne.
 • Oznaczenia półek i regałów pomoże efektywnie zarządzać magazynem. Mogą być montowane na stałe lub mieć charakter tymczasowy. W naszej ofercie znajdziesz druk etykiet samoprzylepnych lub papierowych zawieszek.
 • Oznaczenia jakościowe sprawdzą się podczas procesu kontroli jakości. Występują w trzech kolorach: czerwonym, żółtym i zielonym.
 • Oznaczenia BHP informują o zagrożeniach oraz zasadach przestrzegania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Pojawiają się na urządzeniach, opakowaniach z niebezpiecznymi substancjami. Występują w formie znaków ostrzegawczych, nakazu lub zakazu.
 • Oznaczenia maszyn i urządzeń mają postać trwałych etykiet samoprzylepnych z odpowiednimi symbolami oraz napisami.