orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Wyposażenie AGD i RTV

Panele kontrolne na urządzeniach AGD i RTV

Panele kontrolne powinny wyróżniać się przede wszystkim estetyką oraz funkcjonalnością. Za ich pomocą użytkownik steruje urządzeniami elektronicznymi i sprzętem AGD. Dlatego panele kontrolne Graffiti wyróżniają się najwyższą jakością, która zapewnia łatwy odczyt danych takich jak: czas pracy, temperatura czy program.

Płyty czołowe na urządzeniach AGD i RTV

Są jednym z najważniejszych elementów sprzętu RTV i AGD pod względem użyteczności. To właśnie na nich pojawiają się informacje o dostępnych programach prania, temperaturze w lodówce oraz inne ułatwiające obsługę urządzenia. Dlatego tak ważny jest precyzyjny i czytelny nadruk piktogramów, tekstu oraz grafik. Płyty czołowe wyróżniają się także pod względem estetycznym, ponieważ są jednym z reprezentatywnych elementów sprzętu RTV i AGD.

Panele membranowe na urządzeniach AGD i RTV

Panele membranowe wyróżniają pod względem walorów estetycznych oraz łatwości montażu. Dlatego znajdują się w większości urządzeń RTV i AGD, w których pełnią funkcję panelu operatorskiego. Dzięki niemu użytkownik może wchodzić w interakcję z urządzeniem. Panele membranowe na urządzeniach AGD i RTV składają się z kilku warstw, są cienkie i odporne na czynniki zewnętrzne.

 

Instrukcje obsługi

Instrukcja obsługi zawiera informacje niezbędne dla użytkownika, które opisują sposób postępowania z urządzeniem. Znajdują się w niej również zasady konserwacji, a także sposób działania w przypadku awarii lub uszkodzenia. Każda instrukcja obsługi powinna być odporna na czynniki zewnętrzne oraz czytelna. Tak, by użytkownik mógł w dowolnym momencie do niej zajrzeć i otrzymać niezbędne informacje. Takie właśnie kryteria spełniają instrukcje obsługi drukowane w Graffiti.

Karty gwarancyjne

Oferujemy szeroki wybór druku kart gwarancyjnych w różnych formatach i kolorystyce. Przygotujemy niezbędne dokumenty dla użytkowników sprzętu AGD i RTV w formie szytej broszurki lub standardowych kart.

Ulotki informacyjne

Ulotki informacyjne to wszystkie dokumenty, które pojawiają się w pudełku po sprzęcie RTV i AGD. Znajdują się między innymi w lodówkach, pralkach, zamrażarkach czy telewizorach. Dzięki nim użytkownik końcowy otrzymuje niezbędne informacje dotyczące postępowania w przypadku awarii czy serwisu.

Etykiety produktowe

Etykiety produktowe pojawiają się na sprzęcie elektronicznym i AGD oraz umożliwia identyfikację zakupionego przedmiotu na podstawie nazwy producenta, produktu, logo, modelu, daty produkcji czy numeru seryjnego. Na etykiecie produktowej znajduje się kod kreskowy, a całość jest odporna zarówno na działanie wysokich, jak i niskich temperatur. Dodatkowo mają specjalne zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.

Etykiety informacyjne

Etykiety informacyjne są dołączane do telewizorów, komputerów oraz sprzętu AGD. Mają za zadanie informować o sposobie montażu, konfiguracji czy też poprawnym podłączeniu telewizora. Zazwyczaj ma formę opisową lub piktogramów.

Etykiety energetyczne

Etykiety energetyczne to obowiązkowe oznakowanie unijne, które pojawia się na wszystkich urządzeniach elektrycznych. Ich celem jest zwiększenie świadomości klientów na temat zużycia energii elektrycznej konkretnego produktu.

Etykiety identyfikacyjne

Etykiety identyfikacyjne zawierają numer serii lub partii produkcyjnej. Mogą mieć w formę kodu kreskowego lub QR. Dodatkowo są odporne na czynniki atmosferyczne orz uszkodzenia. Ponadto gwarantujemy trwałość nadruku, która jest szczególnie istotna w przypadku produktów AGD i RTV.

Etykiety marketingowe

Etykiety marketingowe są zazwyczaj kolorowe i przyciągają uwagę. Ich zadaniem jest wyróżnienie produktu na tle konkurencyjnych rozwiązań. Dlatego pojawiają się na nich parametry techniczne. Etykiety marketingowe mogą zawierać między innymi kod QR. Dodatkowo są odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne.