orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Organizacja magazynu i procesy logistyczne

Etykiety Logistyczne

Etykiety logistyczne to jedne z naszych produktów, które pojawiają się najczęściej w firmach transportowych i spedycyjnych. Pojawiają się między innymi na kartonach, paletach. Dzięki nim można z łatwością usprawnić pracę firmy, ograniczając ryzyko pomyłek. Etykiety logistyczne zawierają najczęściej takie informacje jak: nazwa produktu, ilość, data produkcji czy numer partii produkcyjnej.

Oznaczenia palet i pojemników

Oznaczenia palet i pojemników pomogą Ci w organizacji pracy na linii produkcyjnej czy magazynie. Dzięki nim łatwo zidentyfikujesz, co znajduje się w danym pojemniku. Pomogą Ci w tym nadrukowane numery w postaci kodu kreskowego. Takie rozwiązania sprawdzą się doskonale w przypadku skrzynek czy przedmiotów wielokrotnego użytku.

Oznaczenia półek i regałów

Etykiety informacyjne mają za zadanie przede wszystkim przekazywać informacje. Dzięki nim możesz usprawnić pracę swojego zespołu oraz kontrolować przepływ materiałów. Dodatkowo etykiety informacyjne sprawdzą się jako tymczasowe oznaczenia. Możesz je wprowadzić  na kartony czy przesyłki.

Etykiety informacyjne

Etykiety informacyjne muszą być przede wszystkim czytelne i przekazywać dane w jasny sposób. Ich przewagą jest możliwość prostego montażu poprzez naklejenie, zawieszenie lub wszycie. Nasze etykiety informacyjne są dostosowane do różnych powierzchni oraz produktów o nieregularnych kształtach. Dodatkowo mają warstwę samoprzylepną, co jest dużym udogodnieniem.

Oznaczenia BHP

Oznaczenia BHP pomogą Ci w poprawieniu efektywności procesów logistycznych. Sprawdzają się w magazynach, halach produkcyjnych czy biurach. Oferujemy oznaczenia BHP w formie znaków ewakuacyjnych, znaków zakazu i nakazu. Mają one formę etykiet samoprzylepnych, które będą dobrą alternatywą dla metalowych tabliczek.