orders@graffitistudio.pl             +48 32 661 01 30

Etykiety na kosmetyki i oznaczenia – zarządzanie zasobami i dobra organizacja w branży kosmetycznej

Etykiety marketingowe na kosmetyki

Etykiety marketingowe na kosmetyki pozwolą Ci na wyróżnienie swoich produktów w drogeriach czy półkach sklepowych. Jeżeli skorzystasz z oferty Graffiti, zapewnimy Ci realizację zlecenia na wysokim poziomie. Nasze etykiety dla branży kosmetycznej wyróżniają się odpornością nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również czynniki chemiczne i fizyczne.

 

Oznaczenia półek i regałów w magazynach oraz hali produkcyjnej

Oznaczenia półek i regałów pomogą Ci zadbać o odpowiednią organizację przestrzeni magazynowej. Możesz sklasyfikować swoje produkty ze względu na ich cechy charakterystyczne, a następnie przypisać do konkretnych lokalizacji. Dzięki temu oznaczenia półek i regałów ułatwią Ci znalezienie wybranej serii produktów.

Identyfikacyjne etykiety na produkty kosmetyczne

Identyfikacyjne etykiety na produkty kosmetyczne mają szczególne znaczenie na etapie produkcji. Dzięki nim możesz monitorować kolejne etapy procesu, a także weryfikować serię produktów. Nadruk etykiet na kosmetyki w postaci kodu kreskowego lub kodu QR usprawni dodatkowo identyfikację.

 

Produktowe etykiety na kosmetyki

Etykiety produktowe są przeznaczone do umieszczenia bezpośrednio na produkcie lub opakowaniu. Zawierają informacje niezbędne do identyfikacji produktu. Wśród nich pojawiają się: nazwa producenta, produktu, data produkcji, numer partii oraz kod kreskowy. Produktowe etykiety na kosmetyki wyróżniają się również czytelnością oraz trwałym klejem odpornym na czynniki zewnętrzne.